10 افزونه افترافکت برای طراحان UI

After Effects به یکی از کاربردی ترین ابزارها برای طراحی و نمونه سازی انیمیشن برای پروژه های تعاملی تبدیل شده است. اما AE ابزاری پیچیده با هزاران ویژگی برای یادگیری است. خوشبختانه افزونه ها ، ابزارها و برنامه های کاربردی بسیاری برای سرعت بخشیدن به گردش کار ، مدیریت زمان ومواجه شدن با پیچیدگی های انیمیشن وجود دارد.


مهمترین نکته برای یک طراح رابط کاربری که برای طراحی حرکت در UI با After Effects کار می کند ، یافتن ابزارهای کمکی جهت تبدیل انیمیشن های AE به انیمیشن های CSS یا JS  است ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم یک مقاله مفید در مورد این موضوع را که از وبلاگ لویی آنسا جمع اوری شده به اشتراک بگذاریم 


پلاگین ها و ابزارهای AE

برخی از افزونه هایی که انتخاب کرده ایم رایگان هستند ، البته برخی از پلاگین ها با قیمت منطقی  قابل استفاده هستند. این مجموعه  به شما کمک می کنند تا با ترکیبات پیچیده تو در تو ، منحنی ها ، مدیریت نقاط بحرانی  ، ترتیب لایه ها یا ترجمه پارامترهای انیمیشن خود به CSS یا JS روند کاری طراحی رابط کاربری شما ریتم تندتری پیدا کند .


AEUX - افزونه ای که تمام لایه های Sketch و Figma را به After Effects ارسال می کند.

ابزاری مفید که به شما امکان می دهد پرونده های Figma و Sketch را به After Effects ارسال کرده و پروژه های طراحی بصری قابل ویرایش با لایه های متنی و تصویری بسازید.

 • AEUX - Plugin that exports all Sketch and Figma layers to After Effects.
 • FX Console - افزونه گردش کار برای افتر افکت

  می توانید گردش کار After Effects را بهبود بخشید - جلوه ها و متون از پیش تنظیم شده مورد نظر خود را تایپ کنید و آنها را مستقیماً روی هر لایه اعمال کنید ، به شما امکان می دهد در زمان صرفه جویی کنید و تمرکز خود را حفظ کنید.

  FX Console by Video Copilot - Workflow plug-in for After Effects

 • RD Comp Setter - تنظیم کننده ترکیب  

  یک پالت با کنترل هایی که به شما امکان می دهد اندازه ، نسبت ابعاد پیکسل ، مدت زمان ، نرخ فریم ،  تاری حرکت و تنظیم کننده ترکیبات فریم را تغییر دهید - همچنین گزینه تغییر همه لایه ها به 2D یا 3D را دارد.

  RD Comp Setter - After Effects composition setter
 • MoveAnchor Point  
  افزونه ای که به شما امکان می دهد به سرعت نقطه لنگر یک لایه یا گروهی از لایه ها را تغییر دهید بدون اینکه روی خصوصیات دیگر آنها تأثیر بگذارد - به شما امکان می دهد کنترل دقیق تری بر نحوه و مکان حرکت نقاط لنگر داشته باشید.
 • MoveAnchor Point - After Effects Plugin
 • Bodymovin - اکستنشن افترافکت برای خروجی انیمیشن های Lottie.

  اکستنشن افتر افکت برای خروجی انیمیشن های Lottie. می توانید انیمیشن ها را در مرورگر روی svg ، canvas و html مشاهده کنید و از زیر مجموعه ای از ویژگی های افتر افکت پشتیبانی می کند.

  Bodymovin - After Effects extension to export Lottie animations.
 • Swiss Knife - پلاگین AE

  Swiss Knife یک افزونه بسیار مفید است که دارای انبوهی از ابزارها و ویژگی های متنوع مانند مرتب سازی مجدد لایه ها ، ساخت انیمیشن های سریع و در عین حال مناسب با چندین عنصر ، جلوه های اختلاف منظر با لایه های 2D و 3D ، اکسترودر ، انیمیشن های افست ، نمایش اسلایدها ، انیمیشن های وابسته و موارد دیگر است.

  Swiss Knife - AE Plugin

 • انیمیشن کمپرسور

  انیمیشن کمپرسور کتابخانه ای گسترده از افکت های پیش تنظیم شده حرکت ، پیش درآمد ، انتقال و جلوه های صوتی است. یک صفحه پیش نمایش وجود دارد که در آن می توانید انیمیشن های مختلفی را انتخاب کنید و می توانید به راحتی پیش تنظیمات را به لایه خود بکشید و رها کنید. انیمیشن های مختلف را امتحان کنید ، ویژگی هایی مانند مقیاس ، تیرگی ، چرخش ، زمان و سایر ویژگی ها را سفارشی کنید. این پلاگین واقعا سرعت کار شما را بالا می برد ، مخصوصاً وقتی که می خواهیم به سرعت نمونه سازی انیمیشن های UI را انجام دهیم.

  Animation Composer
 • TextEvo - پلاگین انیمیشن متن برای افتر افکت

  به راحتی متن خود را بر اساس حروف ، کلمات یا خطوط در یک رابط کاربری  انعطاف پذیر تحریک کنید.

  TextEvo - Text animation plug-in for After Effects

 • GifGun - پلاگین سازنده Gif برای افتر افکت

  فقط با 1 کلیک  از فایلهای گرافیکی و انیمیشن ها یا ویدیوها خروجی GIF بگیرید.

  GifGun - Gif maker plugin for After Effects

7 مهارت که یک طراح سایت در سال 1400 برای پیشرفت نیاز دارد

طراحی وب یک زمینه در حال پیشرفت است. آن دسته از حرفه ای ها که مدت زیادی در صنعت بوده اند شاهد عرضه محصولات جدید و بیشتر بوده اند ، ایده های بیشتر نوید رشد بیشتری از سایر صنایع را در طراحی سایت ایجاد کرده است.

تاریخ : 1400/03/25  

 

بخوانید

طرح ها و ابزارهای ایجاد وب پالت رنگی بروز در طراحی سایت

جدیدترین روندهای طراحی وب ، رقابت شدید بین رنگ و تایپوگرافی را برای تسلط بر تجربه بصری کاربران نشان داده است. پالت های رنگی براق و پرشور هیجان انگیز هستند ... ، رنگ و تحرک احساس را تحریک می کنند و کیفیت سایت طراحی شده را فراتر از سادگی بصری می برد.

تاریخ : 1400/03/26  

 

بخوانید

طراحی تجربه کاربری با طراحی وب سایت پایان نمی یابد

طراحی UX با وب سایت شما پایان نمی یابد طراحی تجربه کاربری چیزی است که بیشتر ما با وب سایت های آن ارتباط برقرار می کنیم. اما باید طراحی تجربه کاربری را فراتر از وب سایت گسترش دهیم.

تاریخ : 1400/03/24  

 

بخوانید


Privacy Preference Center