7 روند ویرایش عکس که در سال 2021 در اینستاگرام محبوب خواهد شد

روندهای ویرایش عکس به ویژه در اینستاگرام به سرعت می آیند و می روند. با ظاهر شدن تقریباً روزانه برنامه های جدید ویرایش عکس ، همگام شدن با جلوه ها و فیلترهای مرسوم و مد  واقعا این روزها  کار سختی است.، ما در ادامه 7 روند ویرایش عکس Instagram را که در سال پیشرو محبوب خواهد شد را به اشتراک می گذاریم:

شماره 1: عکسهای سیاه و سفید

روند عکس های سیاه و سفید طی 12 ماه گذشته به تدریج حرکت کرد و ما آن را به عنوان یک روند بزرگ برای سال 2021 مطرح می کنیم.

مارک ها و خالقان در حال ترکیب کردن عکس های خود با عکس های سیاه و سفید هستند و یک تقابل چشم نواز بین عکس سیاه و سفید و رنگی کامل ایجاد می کنند.

آماده  شروع این روند هستید؟ اکثر برنامه های ویرایش عکس دارای طیف وسیعی از تنظیمات سیاه و سفید هستند ، اما برنامه Adobe Lightroom (برای iOS و Android ) نقطه شروع خوبی است. 10 حالت از پیش تنظیم "B&W" مختلف برای انتخاب دارد که زیبایی هر یک از آنها متفاوت است.

هنگامی که عکس های ویرایش شده سیاه و سفید خود را اماده کردید ، بهتر است به ترتیب چیدمان در کنار سایر پست های موجود در فید اینستاگرام خود فکر کنید که چگونه به نظر می رسند.

یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار استفاده از یک ابزار  بصری رایگان برای آزمایش ترکیبات مختلف پست ها قبل از انتشار است! Visual Instagram Planner به شما نشان می دهد که ارسال های خود در اینستاگرام  شما دقیقاً چگونه خواهد بود ، بنابراین می توانید به یک ترکیب عالی برسید.

 

شماره 2: "بدون ویرایش"

 امید وارم که ویرایش های شدید و اغراق شده کمتر دیده شوند - "بدون ویرایش" روندی است که همه در سال 2021 بنظر بیشتر مد می شود.

البته در مورد اصلاحات کوچک عکس  صحبت نمی کنیم ، اشاره ای ما به تغییر 180 درجه و خداحافظی با ویرایش های غیر واقعی است. می توانید پروفایل  Aysha Harun ، خالق این سبک راببینید:

حتی طبیعی ترین عکس های اینستاگرام نیز ممکن است در پشت صحنه ویرایش هایی داشته باشند ، اما نکته مهم این است که آنها را طبیعی نگه دارید - کنتراست ، روشنایی و اصلاحات رنگی خود  را جزئی انجام دهید. این روند حداقل ویرایش همزمان با افزایش محتوای اصیل طی سال های اخیر افزایش یافته است. روزگاری ، مارک ها برای تکامل تصویر  و اثر گزاری بیشتر تلاش می کردند. اما در سال 2021 ، مارک ها بیشتر از هر زمان  صادقانه و خالص خواهند بود.

 

شماره 3: افکت دانه های درشت

این روند از دوربین های قدیمی  الهام گرفته که روند بزرگی برای سال 2021 است . فیلترهای دانه های سنگین در اینستاگرام در حال محبوب شدن هستند.

بافت ریز و دانه بندی شده روی عکس  می تواند تقریباً روی هر عکس یا ویدیویی  اعمال گردد،  در یک پالت اگر کمی هم اشباع و اغراق شود بنظر من جذاب تر هم جلوه می کند . افزودن لایه های دانه ، یادآوری یک چاپ قدیمی Polaroid یا Kodak است - که می تواند نوعی نوستالژی یا رمانتیسم را به هر تصویری منتقل کند. ساده ترین راه برای ایجاد اثر دانه ای   تنظیمات grain در یک برنامه ویرایش عکس مانند Over ، VSCO یا Lightroom (همه برای iOS و Android موجود هستند) است.

شماره 4: همپوشانی متن

افزودن متن به پست های اینستاگرام یک روش عالی برای بیان یک داستان قویتر از طریق محتوای تصویری است و قطعاً این روند رو به رشد برای سال 2021 می باشد.

همپوشانی متن یک روش عالی برای برقراری ارتباط با یک نگاه است که می تواند یک روش تعاملی قدرتمند باشد.

برای الهام گرفتن  و استفاده از فونت های خلاقانه ، سایتهایی مانند Typewolf و Future Fonts را بررسی کنید. پر از منابع و توصیه های عالی هستند.   برنامه دسک تاپ Canva نیز به شما امکان می دهد تا به راحتی عناصر متن را بچرخانید و تغییر مکان دهید و یک مسیر دلخواه  ایجاد کنید.

 

شماره 5: ویدئو و تصاویر تار

نقص های عمدی به سبک ویدیو ها و تصاویر قدیمی در  مرکز قرار گرفته اند - از اشکالات ویدئویی  تا عکاسی خارج از فوکوس محبوب شده اند ... عجب


نتیجه چشم نواز ، به یاد ماندنی و کمی نوستالژیک است. برای بازآفرینی این روند ، با استفاده از یک برنامه ویرایش مانند Filmm (iOS و Android)  امتحان کنید.


  

شماره 6: کلاژ عکس به سبک البوم

 سالهاست که کلاژها در اینستاگرام رواج دارند اما جدیدترین  گرایش  از البوم عکس الهام گرفته است. برای زیبایی بیشتر به البوم دست ساز کاغذی با حاشیه نویسی و  نوار چسپ  فکر کنید.

خوشبختانه ، تعداد زیادی برنامه ویرایش رایگان وجود دارد که به بازسازی این اثر جالب کلاژ کمک می کند. Storyluxe (iOS) دارای یک طبقه بندی خاص  Collage است ، در حالی که Unfold (iOS و Android) دارای  دو دسته اصلی Moodboard و Scrapbook است. اگر برنامه خلاقانه تری می خواهید ، می توانید از  برنامه هایی مانند SCRL یا Content Drips برای ایجاد کلاژی استفاده کنید.


شماره 7:  قرار دادن عکس ها در پالت

اگر می خواهید در سال 2021 فالوور جدیدی جذب کنید ، این یکی از روندهای ویرایش عکس پالت رنگی  است که باید امتحان کنید. محصور کردن عکس در پالت می تواند اینستاگرام شما را حرفه ای تر و منسجم تر نشان دهد ، یک روش عالی برای تشویق افراد برای زدن دکمه دنبال کردن در نمایه شما . استفاده از رنگ های هماهنگ در کنار یکدیگر ، یا داشتن یک طرح دقیق رنگی که تمام پست های شما را به هم متصل می کند ایده جالبی است  .


8 Photo Editing Trends to Try Out Today

 

7 مهارت که یک طراح سایت در سال 1400 برای پیشرفت نیاز دارد

طراحی وب یک زمینه در حال پیشرفت است. آن دسته از حرفه ای ها که مدت زیادی در صنعت بوده اند شاهد عرضه محصولات جدید و بیشتر بوده اند ، ایده های بیشتر نوید رشد بیشتری از سایر صنایع را در طراحی سایت ایجاد کرده است.

تاریخ : 1400/03/25  

 

بخوانید

اهمیت خط داستانی در طراحی سایت

چندین سال پیش ، من به عنوان یک نویسنده و طراح در یک شرکت بازاریابی و طراحی برجسته شروع به کار کردم . هنگامی که برای اولین بار برای کار درخواست دادم ، هیچ یک از مدارکی را که کارفرمایان به دنبال آن بودند ، نداشتم اما به هر حال در خیل زیاد رقبای واجد شرایط تر از من ، موفق شدم و کار را بدست آوردم. چرا من انتخاب شدم؟ رئیس شرکت داستان من را دوست داشت.

تاریخ : 1400/03/30  

 

بخوانید

بهترین موزه ها و گالری های هنری آنلاین برای بازدید از خانه

در این پست بهترین گالری های هنری و موزه های آنلاین برای نمایش فرهنگ و تاریخ در خانه را به شما پیشنهاد می کنیم. گالری های آنلاین ممکن است یکی از معدود راه ی شما برای دیدن فرهنگ و هنر در سالهای اخیر بوده باشد و اکنون نیز با شیوع بیماری کرونا استفاده از انها مرسوم تر است.

تاریخ : 1400/03/30  

 

بخوانید


Privacy Preference Center